Hakkımızda

Hukuk büromuzun geçmişi 1956 yılına dayanmaktadır. 1956 yılında Av. Alparslan Öktener (1926 - 2009) tarafından kurulan hukuk büromuz, 1990 yılında Av. Ömer Öktener’in katılımı ile Öktener & Öktener Hukuk Bürosu unvanı ile faaliyetine devam etmiştir.

Mesleklerinde uzun yıllar faaliyet göstermekle sağlam tecrübeler edinmiş ve konularında uzmanlaşmış danışman avukatlar ile mali müşaviri bünyesinde bulunduran Öktener & Öktener Hukuk Bürosu olarak bizler, herhangi bir ayrıma tabi olmaksızın tüm işlerinizin Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde dahi güvenilir ellerde ve kesin bir şekilde sonuçlandırılacağını bildirmek isteriz.

Bu şekilde; tüm müvekkillerimizin gerek şahsi meseleleri ve gerekse yatırımlarına dair hukuki, vergi ve iktisadi sorunlarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetleri sunarken, doğaldır ki en büyük amacımız; müvekkillerimizin sonsuz memnuniyetidir.

Müvekkillerimizin menfaatleri doğrultusunda olmak üzere bizim için bir meselenin en kolay ve tüm taraflar açısından en masrafsız çözümü, müzakere ve sulhen anlaşmaktır.

Müvekkilimizin menfaatleri yönünden müzakere ya da anlaşma yolundaki sair girişimlerin semeresiz kaldığı durumlarda ise, hukukun elverdiği her türlü girişimleri tüm dünya üzerinde tatbik etmek suretiyle müvekkilimizin haklarını korumaktayız.

Bizimle birlikte müvekkillerimize hizmet verecek mesai arkadaşlarımızın eğitim ve ihtisas konularındaki yüksek standartlarını da, eğitim ve gelişmeleri daimi ve yoğun bir şekilde yakından takip suretiyle sağlıyoruz.